Δευτέρα 17 Οκτωβρίου 2011

ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-3

Εύκολο απόγευμα είχε το Σάββατο ο Ατρόμητος στο εκτός έδρας παιχνίδι του με τον Αστέρα Βλοχού,τον οποίο κέρδισε  0-3 στα πλαίσια της 6ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β' ΕΠΣΚ.Αν και το ημίχρονο ήταν ισόπαλο 0-0 , η διαφορά δυναμικότητας των δυο ομάδων ήταν εμφανής , με τους φιλοξενούμενους να έχουν τη συντριπτική κατοχη της μπάλας και να χάνουν πολλές ευκαιρίες για να καθαρίσουν το ματς απο το ημίχρονο.Αυτό έγινε στην επανάληψη μα τα γκόλ των Μαγαλιού και Φαλάγγα (2). Με δεύτερη κίτρινη αποβλήθηκε ο Βασίλης Ανυφαντάκος του Ατρομήτου.
Επόμενος αγώνας για την Παλαμιώτικη ομάδα είναι το Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2011 στις 15:30 στο στάδιο Παλαμά με αντίπαλο τον Αρη Αγίας Παρασκευής.

Η ενδεκάδα του Ατρομήτου: Πατσιαλής Θωμάς , Ανυφαντάκος Βασίλης , Ντίνας Γιάννης , Παλιγιάννης Ευριπίδης , Μαγαλιός Νεκτάριος , Πέτρου Στράτος , Μαγαλιός Κώστας , Τρουβάς Βαγγέλης , Νασιάκος Κώστας , Μουλάϊ Ασίμ , Φαλάγγας Βαγγέλης.
Έπαιξαν και οι:Εντι Μούτσα , Διδάγγελος Μάνθος και Λαϊνάς Γιώργος  .