Τρίτη 13 Μαΐου 2014

Ήττα στις λεπτομέρειες για την 2η ομάδα Junior του Ατρομήτου (3-4 απο την Αναγέννηση Καρδίτσας).

Σε ένα ματς από αυτά που χαίρεται να παρακολουθεί κανείς -ειδικά όταν πρόκειται για μικρά παιδιά- με πολύ ωραίο ρυθμό, συνεχείς εναλλαγές στο σκορ και πολύ όμορφα γκολ, έγινε σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο 5χ5 του Παλαμά ανάμεσα στον Ατρόμητο Παλαμά (1) και την Αναγέννηση (2) με τελικούς νικητές τους φιλοξενούμενους με σκορ 3-4.
Οι μικροί και των δύο ομάδων καταχειροκροτήθηκαν από όσους παρακολούθησαν το παιχνίδι και στο τέλος έφυγαν όλοι χαρούμενοι από το γήπεδο.

Οι πιτσιρικάδες του Ατρομήτου αν και βρέθηκαν τρεις φορές πίσω στο σκορ ισοφάρισαν και στο τέλος δεν κατάφεραν στις λεπτομέρειες να πάρουν τη νίκη.

Τα γκολ για τον Ατρόμητο πέτυχαν οι Μάριος Ταρούσι, Παύλος Δασκαλόπουλος και Ραφαήλ Παπαποστόλου.