Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2014

Ήττες παρά τις καλές εμφανίσεις για Παιδικό και Προπαιδικό.

Δεν κατάφεραν να πάρουν βαθμούς τα δυο μεγαλύτερα τμήματα της Ακαδημίας του Ατρομήτου στα παιχνίδια που έδωσαν χθες Σάββατο 25/01/2014 με αντίπαλο τα αντίστοιχα τμήματα της Π.Α. Σοφάδων στο δημοτικό στάδιο Σοφάδων....
  • Αναλυτικότερα το Παιδικό τμήμα ηττήθηκε με σκορ 2-1 αν και είχε αρκετά καλή αγωνιστική παρουσία  και θα μπορούσε να πάρει και την νίκη αν οι μικροί ήταν πιο εύστοχοι στην τελική προσπάθεια καθώς χάθηκαν τουλάχιστον 4 κλασικές ευκαιρίες για γκολ (τετ α τετ).     Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο ημίχρονο με 2-0 για      να μειώσει στην επανάληψη για  λογαριασμό του    Ατρομήτου με ωραίο γκολ ο Σωκράτης Παπαδημητρίου.Την επόμενη αγωνιστική (11η) ο Ατρόμητος αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Κρόνο.
     Η σύνθεση του Ατρομήτου :  Παπαντίνας, Τσαρούχας, Πράπας,
         Θεοχάρης,  Αρχοντούλης (Μαντές), Κατσάρας, Καραμήτρος, Σακελλαρίου,
         Πετρόπουλος, Παπαδημητρίου, Λαϊνάς(Τρουβάς).

• Το Προπαιδικό τμήμα έκανε ίσως την καλύτερή του φετινή εμφάνιση αλλά δεν μπόρεσε ούτε αυτό να πάρει κάτι θετικό από το ματς αφού ηττήθηκε με σκορ 2-0 από την Π.Α.Σοφάδων.     Την επόμενη αγωνιστική (11η) ο Ατρόμητος αγωνίζεται εντός έδρας με αντίπαλο τον Πλαστήρα.
          Η σύνθεση του Ατρομήτου : Τσερεπης Ιωαννης, Αναγνωστοπουλος              Βασιλειος, Τζελλας Αθανασιος, Παπαποστολου Βαλαντης, Μακρης Χρηστος,